عدد خاص خود را بیابید ! - جنگجویان ایرانی

تحلیل آمار سایت و وبلاگ
جنگجویان ایرانی
آموزش کامپیوتر ترفند اینترنت گرافیک تکنولوژی بازی رجیستری اورکلاک سئو سرگرمی عکس فیلم داستان کوتاه موبایل تاریخ مذهبی علمی نظامی

 


عدد خاص خود را بیابید !

شماره شانس و تقدیر خود را بیابید

تا به حال باید شنیده باشید که می گویند عدد تقدیر فلانی مثلا □ است و احتمالا درصدد این برآمده اید که عدد تقدیر خودتان را داشته باشید و خودتان آن را به دست آورید؛ داشتن یک عدد ویژه و مختص به خود میتواند بسیار مفید باشد. به عبارت دیگر حتما هنگام ثبت اکانت کاربری در سرویس هایی مانند یاهو و غیره متوجه شده اید که " اگر اسمتان میرزا پشمک الدین گُل کَلَمیان هم باشد با پیامی با مضمون " متاسفانه پیش از شما چند ده نفر قبلا با این اسم نام نویسی کرده اند ! " مواجه خواهید شد و یا هنگام انتخاب رمز برای پروفایل یا فایل هایتان بهتر است در لابه لای کاراکتر های پسوردتان از عدد خاصی بهره ببرید. در این چنین مواردی یک عدد به خصوص و البته غیر نامربوط میتواند به کمکتان بیاید. اگر مایلید تا عدد تقدیر خود را که برگرفته از تاریخ زادروزتان ست به دست آورید مراحل ذیل را  پیش بگیرید.


عدد تقدیر ، ویژه و خاص هر شخص برگرفته از ارقام تاریخ زادروز اوست. تنها باید توجه داشت که کسی که متولد ایران است اَعمالی که در ادامه شرح داده خواهد شد را باید روی تاریخ خورشیدی تولد خود انجام دهد و اشخاصی که متولد کشورهای عربی و غربی اند بایست از تاریخ قمری و میلادی استفاده کنند.
عدد سال
 برای مثال، اگر مانند من متولد سال 1373 باشید ارقام این عدد را باید با هم جمع کنید. اگر حاصل جمع آنها یکی از اعداد 1 تا 9 نشد باید دوباره ارقام عدد حاصل را با هم جمع کنید تا بالاخره به یکی از اعداد یک رقمی 1 تا 9 برسید.
در مثالی که ذکر شد همانطور که ملاحظه می شود حاصل جمع برابر است با: 3+7+3+1=14 پس باید ارقام 1 و 4 را با هم جمع کنیم: 4+1=5 بنابراین عدد سال تولد شما 5 است.
عدد ماه
اگر مانند من در مردادماه به دنیا آمده باشد عدد ماه تولدتان 5 است و دیگر نیازی به اِعمالِ اَعمالِ جبری بالا نیست.
عدد روز
اگر همچون من در 24 اُمین روز مرداد 73 به دنیا آمده اید کافی است ارقام عدد دو رقمی 24 را با هم جمع کنید و به  6 = 4+2 برسید.
عدد سرنوشت
بعد از آنکه عدد سال تولد ، عدد ماه تولد ، و عدد روز تولد خود را به دست آوردید باید این سه عدد را با هم جمع کنید تا به یکی از اعداد 1 تا 9 برسید ؛ درست مانند من :


عدد سال تولد: 5 =4+1=14=3+7+3+1 =1373 

عدد ماه تولد: 5


عدد روز تولد: 6=4+2=24


عدد ویژه من : عدد سال تولد+ عدد ماه تولد+ عدد روز تولد 5+5+6 = 16 = 6+1 = 7
بنابراین عدد خاصِ من 7 است. که در تمام ادیان الهی و فرهنگ های مختلف از آن به عنوان یک عدد مقدس یاد میشود.در پایان باید گفت که روش مشابه دیگری برای تعیین عدد به اصطلاح تقدیر وجود دارد .

© HRr      نظرات ()
کلمات کلیدی :آموزش، معرفی، تاریخ، عمومی     تاریخ : ۱۳٩٢/٩/٢٦تمام حقوق اين بلاگ ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی متعلق به جنگجویان ایرانی مي باشد ©