داستانک : جوان روزه خوار

دمدمای عصر، مادر، دختر ده ساله‌اش را به پارک برد تا این یه ساعتی که به افطار مانده، شوق بازی، ضعف گرسنگی و تشنگی دختر را بپوشاند.


هنوز به پارک نرسیدند که جوان بیست و چند ساله‌ای در حال بستنی خوردن و بی خیال نهی عن منکر و امربه معروف در مقابل چشمان مادر نمایان شد.مادر سعی کرد از سمت دیگری برود تا دختر روزه دارش، بستنی لیسیدن جوان را نبیند و هوس نکند.

اما چشای دختر، یه لحظه آن جوان را دید. از مادرش پرسید: هنوز افطار نشده، چرا اون پسره داره بستنی می خوره؟

مادر یه کم فکر کرد و گفت:

آخه هنوز به سن تکلیف نرسیده!

/ 4 نظر / 29 بازدید
مریم

داستان خیلی قشنگی بود[ماچ]

مجید

سلام وبلاگ جالبی داری . منم خیلی با Prince Of Persia حال می کنم [تایید]

رضا

سلام حمیدرضای عزیز ... فرمت اون آهنگ فرمت صوتی نیست ... فلشه ... موفق باشی ...

روابط عمومي ام الكتاب

باسلام احتراما نظر به اهميت جايگاه قرآن در رشد و تكامل افراد و به منظور آگاهي و آشنايي بيشتر با مفاهيم قرآني و آموزه هاي آن در جهت بهبود و ارتقاي سطح فرهنگي جوامع خواهشمند است به وب سايت قرآني http://www.ommolketab.ir كه شامل عناوين ذيل مي باشد لينك دهيد. جستجو در قرآن، مقالات قرآني، مقاله قرآني، داستانهاي قرآني، داستان قرآني، اخبار قرآني، خبرهاي قرآني، تفسير قرآن، تفاسير قرآن، چهره هاي قرآني، مشاهير قرآني، دانلود فايلهاي قرآني، دانلود تلاوت قرآن، دانلود فايل صوتي قرآن، دانلود فيلم و كليپ قرآن، دانلود تصوير قرآن، دانلود تصاوير قرآن، ترجمه قرآن، ترجمه هاي قرآن، مناسب اسلامي، مناسبات اسلامي، آشنايي با سوره هاي قرآن و ... باتشكر روابط عمومي موسسه قرآني ام الكتاب